Zobacz co mamy dla Ciebie - Medyczna Szkoła Policealna nr 3 im. dr Andrzeja Krocina w Warszawie ZAPRASZAMY!

Szukaj
Kontakt
Historia szkoły
Aktualności
Idź do spisu treści

Menu główne

Zobacz co mamy dla Ciebie

Z życia szkoły

Asortyment narzędzi zapewnianuch każdemu uczniowi w czasie nauki na I roku techniki dentystycznej: miska gumowa, łyżka do gipsu, nóż do gipsu, nóz do wosku mały i duży, inlej, nożyczki do koron, palnik plastikowy/mikropalnik, płytka szklana, mikrosilnik Maraton, nóż elektryczny, przyłbica, instrumenty do metody kropelkowej, puszka polimeryzacyjna duża i mała, ramka polimeryzacyjna duża i mała, kieliszek silikonowy, Artykulator ASA, zwierak HPzwierak z bocznymi ruchami, peany, grubośmiomierz, kleszcze kramponowe, kleszcze wklęsło-wypukłe małe i duże, puszka do metody wlewowej. Wartosć sprzętu to 3898 zł.

Asortyment narzędzi zapewnianuch każdemu uczniowi w czasie nauki na II roku techniki dentystycznej: miska gumowa, łyżka do gipsu, nóż do gipsu, nóz do wosku mały i duży, inlej, nożyczki do koron, palnik plastikowy/mikropalnik, płytka szklana, mikrosilnik Schick, nóż elektryczny, przyłbica, instrumenty do metody kropelkowej, puszka polimeryzacyjna duża, ramka polimeryzacyjna duża, puszka do agaru, puszka do powielania modeli, puszka do metody wlewowej IVOBASE, kieliszek silikonowy, Artykulator ASA, Artykulator Stratos, zwierak HP, zwierak z bocznymi ruchami, peany, grubośmiomierz, kleszcze kramponowe, kleszcze wklęsło-wypukłe małe i duże, kleszcze do formowania grot, kleszcze do przeginania grot, kleszcze Aderera, kleszcze czołowe. Wartość sprzętu to 7390 zł.

Asortyment narzędzi zapewnianuch każdemu uczniowi w czasie nauki na III roku techniki dentystycznej: miska gumowa, łyżka do gipsu, nóż do gipsu, nóz do wosku mały i duży, inlej, nożyczki do koron, palnik plastikowy/mikropalnik, mikrosilnik Schick, nóż elektryczny, przyłbica, instrumenty do metody kropelkowej, kieliszek silikonowy, Artykulator Stratos, zwierak z bocznymi ruchami, peany, grubośmiomierz, kleszcze kramponowe, kleszcze wklęsło-wypukłe małe i duże, kleszcze do formowania grot, kleszcze do przeginania grot, kleszcze Aderera, kleszcze czołowe, zestaw do porcelany. Wartość sprzętu to 7006 zł.Jesteśmy głodni wiedzy, tej dotyczącej implantologii szczególnie. To było bardzo ciekawe szkolenie. Serdecznie dziękujemy Dental Skills Institute za możliwość udziału w szkoleniu.To był ciekawy projekt! Razem ze studentami stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Warszawie uczniowie II roku techniki dentystycznej naszej szkoły wykonali protezy dla pacjenta w systemie BPS. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ PANU DR PIOTROWI OKOŃSKIEMU ORAZ FIRMIE IVOCLAR ZA WSPÓŁPRACĘ.Dziękujemy Pani Ewie Pawłowskiej z Dental Professionals za zorganizowanie i Panu Piusowi Obwegeser za przeprowadzenie szkolenia dla wszystkich nauczycieli naszej szkoły na temat ustawiania zębów metodą Gerbera.
Medyczna Szkoła Policealna nr 3 im. dr A. Krocina w Warszawie
.

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego